Agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu internetowym

Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje coś takiego jak dział pomocy Facebooka, to dobrze trafiłeś. Pokażę Ci dziś, jak z niego skorzystać, aby uzyskać wsparcie, jeśli chodzi o stroną firmową lub konto reklamowe na Facebooku.

Kontakt z supportem Facebooka jako użytkownik

Niestety nie każdy użytkownik tej platformy może liczyć na takowe wsparcie. Facebook ogranicza ten kontakt tylko do osób, które są klientami biznesowymi. W sumie nie ma się co dziwić, gdyż swobodny dostęp do specjalistycznej pomocy dla wszystkich generowałby mnóstwo zapytań, często związanych z chwilowymi błędami w użytkowaniu serwisu. Pomoc dla każdego usera dostępna jest jako Centrum pomocy pod tym adresem: https://www.facebook.com/help/.

Kontakt z supportem Facebook jako klient biznesowy

Natomiast jeśli zależy Ci na specjalistycznej pomocy, należy przejść do strony: https://www.facebook.com/business/help. W tym miejscu, oprócz wskazówek czy porad dotyczących rozwiązywania problemów w obszarze narzędzi biznesowych Facebooka, jest możliwość kontaktu z konsultantem w ramach rozmowy na Messengerze lub mailowej. Wystarczy przewinąć stronę w dół i kliknąć button Pierwsze kroki.

a--1-

Następny krok to wybranie opcji Skontaktuj się z działem pomocy ds. reklam.

a--2-

Teraz zobaczysz stronę Centrum pomocy Facebook Business, na której poniżej masz możliwość wybrania zasobu, a następnie problemu, z którym się zmagasz.

a--3-

Na tym etapie możesz wyszukać swój problem. Po kliknięciu uzyskujesz informacje, co należy zrobić, aby się go pozbyć. Natomiast jeśli nie jest to wystarczające, możesz skontaktować się z zespołem pomocy, podając swój adres e-mail, numer telefonu, podstawowy opis problemu, a także zrzuty ekranu, które mogą przyspieszyć proces pomocy.

a--5-

Kliknięcie magicznego przycisku Rozpocznij czat przenosi Cię do Messengera, gdzie oczekujesz na konsultanta. Zwykle trwa to do paru minut, więc czekaj cierpliwie! W większości moich rozmów z supportem prowadziłem konwersację w j. polskim. W trakcie rozmowy tłumaczysz swoje trudności, ale może być tak, że w danej chwili konsultanci nie są w stanie udzielić konkretnego rozwiązania i takowe podsyłają później w mailu lub omawiają to w rozmowie telefonicznej.

Podsumowanie

Jak widzisz Facebookowy support to nie mit! Będąc klientem biznesowym, masz przywilej, aby dowiedzieć się bezpośrednio i w miarę szybko, co należy zrobić, aby zniwelować trudności. Pamiętaj, że my również chętnie udzielimy Ci pomocy związanej z reklamami na Facebooku czy stroną firmową. Jeśli chcesz, abyśmy dokładnie sprawdzili, czy dobrze prowadzisz kampanie reklamowe na Facebooku, wykonamy dla Ciebie konsultację marketingową.

You've successfully subscribed to wypisz wymaluj / online marketing
Welcome back! You've successfully signed in.
Great! You've successfully signed up.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.