Agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu internetowym

O potrzebie wspierania polskiej gospodarki mówi się już od wielu lat. Jednak w obecnej sytuacji, wsparcie to jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Na naszym rynku funkcjonuje wiele małych przedsiębiorstw, które świadczą wspaniałe usługi, ale ich przyszłość jest teraz niepewna.

Aby polska gospodarka nadal się rozwijała, a kryzys był jak najmniej odczuwalny, musimy zmienić swoje postawy konsumenckie.

Ludzie powinni zdać sobie sprawę, że ich małe wybory są naprawdę bardzo istotne. Jeśli każdy z nas chociaż raz w tygodniu, wybierze się na zakupy do lokalnego warzywniaka, jego właściciel odetchnie z ulgą, bo będzie w stanie uzbierać na opłaty stałe i utrzymać swoją działalność. Czasami nawet najdrobniejsze zamówienie, dla przedsiębiorcy może okazać się wielką pomocą. Na ten problem warto spojrzeć szerzej: problem zamkniętego warzywniaka to nie tylko problem utraty pracy osób w nim pracujących, ale również zmniejszenie się obrotów u dostawców warzyw, opakowań, a nawet biura księgowego, które współpracowało z firmą. Jak widać, jedno zamknięte miejsce, może za sobą pociągnąć szereg zmian w innych przedsiębiorstwach, dlatego to takie istotne, żeby wspierać lokalne marki. Dzięki temu zabezpieczamy miejsca pracy, kto wie, być może nawet kogoś z naszych bliskich.

Wspieranie polskich firm bez wydawania pieniędzy

Być może dla wielu brzmi to absurdalnie ale jest to jak najbardziej prawdziwe twierdzenie! W dobie internetu i social mediów, sposobów na wspieranie lokalnych firm jest naprawdę bardzo wiele! Oto kilka pomysłów, które dla Was przygotowaliśmy:

Wystaw opinię swoim ulubionym firmom

Pozytywne opinie to nieodłączny element zarządzania wizerunkiem firmy i to właśnie one wpływają na decyzje zakupowe nowych, potencjalnych klientów. Konkurencja na rynku jest bardzo duża, a nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy na produkty czy usługi, które nie są sprawdzone. Odwiedź profil na Facebooku swojej ulubionej firmy i podziel się swoimi odczuciami- właściciel będzie Ci za to na pewno bardzo wdzięczny, a kto wie, być może dzięki Tobie ktoś inny zdecyduje się na skorzystanie z jego oferty!

Poleć swoje ulubione firmy/produkty na swoich social mediach

Od wielu lat marketing szeptany jest uznawany za jedną ze skuteczniejszych metod promocji. Twoja rekomendacja może zwrócić uwagę Twojej rodziny czy znajomych, którzy właśnie poszukują podobnej usługi. Możesz nam wierzyć, że takie działania realnie wpływają na proces zakupowy jak i wzrost rozpoznawalności marki.

Komentuj, lajkuj i udostępniaj!

Social media to jedno z lepszych narzędzi promocji, jakie istnieje w obecnych czasach. Jednak aby były one skuteczne i docierały do dużego grona odbiorców, jest potrzebna obustronna interakcja. Jeśli widzisz, że marka, którą lubisz opublikowała jakiś post na Facebooku czy Instagramie, zareaguj na niego! Możesz skomentować, dać lajka lub udostępnić, dzięki czemu zwiększysz zasięg posta. Takie małe gesty mają moc!

W 2020 Kupuję w Koszalinie!

Jako koszalińska agencja marketingowa, również postanowiliśmy pomóc we wspieraniu lokalnej gospodarki i wraz z ruchem społecznym KUPUJ W KOSZALINIE stworzyliśmy akcję pod tytułem “W 2020 kupuję w Koszalinie!”.

Zależy nam na wspieraniu polskich produktów i propagowaniu zakupów w koszalińskich firmach, które stawiają czoła tej trudnej sytuacji. Jeśli chcesz nam w tym pomóc, dołącz do wydarzenia! Poznasz tam wiele sposób na wspieranie polskiej gospodarki i odkryjesz ciekawe koszalińskie firmy.

Jeśli sam jesteś przedsiębiorcą to zaangażuj się w naszą akcję! Do naszego wydarzenia może dołączyć każda firma, bez znaczenia na rodzaj świadczonych usług, branżę czy wielkość. Każde przedsiębiorstwo potrzebuje teraz wsparcia, jedne mniejszego, inne większego, ale jednak jest ono potrzebne. Dodatkowo im nas więcej, tym mamy większą szansę na rozgłośnienie akcji i efektywniejsze działanie. Pamiętajmy, że w tej akcji powinniśmy zapomnieć o jakiejkolwiek konkurencji- jednoczymy się po to, żeby się wspierać i to w tym momencie powinno być dla nas najważniejsze. Im więcej zaangażowanych marek, tym więcej konsumentów zostanie uświadomionych o potrzebie wspierania lokalnego rynku, co może realnie przełożyć się na sprzedaż firm zaangażowanych w tą inicjatywę.

You've successfully subscribed to wypisz wymaluj / online marketing
Welcome back! You've successfully signed in.
Great! You've successfully signed up.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.