Agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu internetowym

Sprzedawca ma obowiązek dokumentować zawierane transakcje sprzedaży. W tym celu musi wystawić fakturę. Wymóg ten naturalnie dotyczy również firmy Google.

Warto wiedzieć, gdzie znajduje się faktura za przeprowadzoną usługę reklamową. Razem przejdziemy przez ten proces, krok po kroku.

Pamiętaj! Jeżeli kampania przekracza Twoje możliwości finansowe lub nie jest wystarczająco skuteczna - to dobry moment, by do nas napisać.

Krok pierwszy - zaloguj się na konto

Pierwszą rzeczą, którą musisz wykonać, to zalogowanie się do Twojego konta Google Ads. Jeżeli nie masz otworzonego narzędzia, kliknij tutaj.

Krok drugi - przejdź do narzędzi i ustawień

W głównym pasku związanym z zarządzaniem kontem, wybierz opcję “Narzędzia i Ustawienia”. Przedstawia je ikona klucza do napraw, a znajduje się w prawym górnym rogu panelu.

Krok trzeci - zakładka “Płatności”

Po wyborze opcji “Narzędzia i Ustawienia” wyświetli się kilka zakładek. Ciebie interesuje ta skrajna, po prawej stronie, zatytułowana jako “Płatności”. Z dostępnych możliwości kliknij w przycisk “Dokumenty”.

Krok czwarty - pobierz fakturę

Pan z Map Google przedstawiłby sytuację w następujący sposób - jesteś na miejscu, miejsce docelowe znajduje się w dolnej części podstrony.

Kliknij w link związany z fakturą i sprawdź, ile musisz zapłacić.

To wszystko na dziś.

Poznaj pozostałe ciekawe wpisy na naszym blogu, między innymi o pobieraniu faktury w Facebook Ads, tworzeniu interesujących grafik oraz o darmowych bazach zdjęć.

Do następnego!

You've successfully subscribed to wypisz wymaluj / online marketing
Welcome back! You've successfully signed in.
Great! You've successfully signed up.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.